• ermenistan

  607.
  Gelecekte olası bir yıkılma süreciyle karşılaşırsak topraklarımda hak iddia edecek ülkelerin başında geliyor. Bugün dahi bize durmadan küfredip, ülkemizin komple tüm doğusuna batı ermenistan diyen bu şeytanların imkan bulmaları dolayısıyla neler yapacakları karabağ'dan ortada.

  dilerim türk siyasetçileri artık birbirini yemeyi bırakıp gerçek tehlikenin kapımızda olduğunu görürler. denize kıyısı olmayan, 3 milyon nüfuslu bu ülkenin icabına bakmak bence türkiye için bir beka meselesi olmalı.

  gram milliyetçi değilim, ırkçı hiç değilim. ancak salak olmayan herkes bu konuda hemfikir olacaktır.
  ... prikonch
 • recep tayyip erdoğan

  29328.
  Allah seni başımızdan eksik etmesin reis. Sen olmasaydın ne yapardık bilmiyorum. Asgari ücret 2020 tl oldu hala şikayet ediyorlar.

  Büyüme oranlarımız ortada. Bizi kıskanan ülkeler ortada. Devletin bekası için oyumuz sana reis.
  3 -8 ... prikonch
 • akp ye tepki gösteren köylüler

  5.
  5 köylü tepki, 5 milyon köylü oy verir. Merak etmeyin seçimlerden sonra susarlar. Allah bilir kendileri de oy verir.
  1 ... prikonch
 • yakışıklı ve kaslı komşunun her akşam eve gelmesi

  1.
  yakışıklı ve kaslı erkek komşunun her akşam evinizi ziyarete gelmesidir.

  yav hacıt geçen 10 ay önce karımla birlikte komşumuza hoşgeldin yemeği verelim dedik. birkaç gün yemek, içmek, pes atmak, tamirat vs... derken bizdeydi. buraya kadar sorun yok.

  ulan aradan 9 ay 10 gün geçti, karım doğurdu ama adam hala bizde. resmen evimize yerleşti. bebeğimi bile benden çok seviyor. bilmeyen de kendi oğlu sanır.
  3 -12 ... prikonch
 • güney amerika neden bizi çok seviyor sorunsalı

  5.
  tanımıyorlar çünkü.
  ... prikonch
 • aşk ı memnu

  3407.
  askerde akıllı telefon kullanım izni var mı ya? acil aydınlatır mısınız? inşallah vardır. 1-2 sene içinde ben de gideceğim.
  ... prikonch
 • kim milyoner olmak ister

  2170.
  Bence eğitim sistemi gençleri aptallaştırıyor. 15 yıl önce kenan ışık varken her program birileri 250.000 tl'ye kadar ilerliyordu. Şimdi maşallah bi arkadaşa bakıp çıkıyorlar.

  bunu sözel zekayla ifade etmek mantıklı değil. itülü odtülü tipler de eleniyor. bence sorun genel bir sorun.
  6 ... prikonch
 • survivor dimitris

  1.
  Acayip seksi bir fiziğe sahip olan kas yığını adam.
  3 ... prikonch
 • survivor hakan ın pazuları

  1.
  master şef yarışmasından bildiğimiz hakan adlı yarışmacının maşallah 45 cm pazularıdır. dişlemek geliyo içimden harttt diye.

  şimdi 29 cm kollu sözlük asosyalleri eksiye abanacak ama çok sexy bence.
  2 -5 ... prikonch
 • fakirlerin mıtluluğunu kıskanan zenginler

  7.
  Siz kendinizi böyle mi avutuyorsunuz?

  Sabah New York'ta kahvaltı yapan, öğleden sonra Şanzelize'ye alışverişe uçan, gece hawai'de coconut yiyen adam sizce sizin mutluluğunuzu sikler mi? kendinizi avutmaya devam edin.
  1 ... prikonch
 • stanley kubrick

  221.
  Bu sözde etkilenecek pek bir şey göremedim. stanley amca gelsin burda asgari ücretle ev geçindirsin bakalım kendi ışığını sağlayabiliyor mu? adamın ebesini ağlatırlar.
  -2 ... prikonch
 • survivor 2019

  46.
  Yunan sunucu adamın adını bilen var mı? Yarışmayı sırf onun için izleyebilirim.
  2 ... prikonch
 • maduro nun hiç mi suçu yok diyenler

  5.
  Vasat bir troll.
  ... prikonch
 • türk olmayı hakaret sayan ermeniler

  2.
  Bu durum bir ermeninin başına gelse şimdi burası entry kaynıyordu.
  1 ... prikonch
 • 2 şubat 2019 alanyaspor galatasaray maçı

  3.
  Tff bizim puan kaybetmemiz için elinden geleni yapacak.
  1 -6 ... prikonch
 • türk olmayı hakaret sayan ermeniler

  1.
  Türkiye’de çok iyi bildiğimiz Ermeni dölü, Ermeni piçi, Ermeni gibi laflarla insanlara hakaret ettiğini zanneden davarların karşı şeridindeki piçtir.

  Az önce san fancisco’da tatil yapan teyzemle FaceTime yaptık. Arkadaş ortamlarına bi Ermeni gelmiş. Teyzem bu durumu sorun etmemiş tabi. Neyse efendim arkadaş ortamındaki Rus kız, Ermeni gence laf arasında sen Türklere benziyorsun demiş. Ermeni de hemen celallenip babasının Ermeni, annesinin Yunan olduğunu ve bu iki milletin Türklerden nefret ettiğini, dolayısıyla Türk’e benzetilmeyi ağır hakaret saydığını söylemiş. Teyzem de bunu gururuna yediremeyip çıngar çıkarınca mekandan ermeni genci kibarca şutlamışlar. Teyzemin de keyfi kaçtığı için oda arkadaşıyla mekandan ayrılmış. (Ya da onu da gönderdiler ama bana demiyor).

  Kısacası tüm ırkçılar puuu abv.
  4 ... prikonch
 • enver paşa ya maceraperest diyenler

  3.
  Çanakkale savunması macera değil bir vatan direnişiydi. Buna kimsenin bir itirazı yok zaten.

  Erkeksen Enver paşa’nın Mektuplarından bahset. Azerbaycan’ı kurtarmaya diye yola çıkıp Rusların izniyle Türkistan’a gidiyor. Ruslara Hindistan müslümanlarını ingilizlere karşı örgütleyeceğim diyor. Ruslar bu durumu yemese de Enver Paşa’ya izin veriyorlar. Amaçları eğer Atatürk yenilgiye uğrarsa Enver paşayı iktidara getirerek Anadolu’ya Sovyet ideolojisini dayatmak. Atatürk mektuplarında Enver Paşa’ya dikkatle uyarıyor.

  Bunu okuyan başlık sahibi de cehaletinin farkına varıp öküzün trene baktığı gibi ekrana bakıyor. Seni veled seni. Böyle başlıklar açarken bilgili biri gelip de beni rencide eder mi diye hesap edin azıcık.
  4 -1 ... prikonch
 • ersun hoca güldü bu iş bitmiştir beyler

  2.
  Küme düşmekten kurtuldunuz evet.
  2 -2 ... prikonch
 • işsizlik

  589.
  15 yıl önce insanların demokrasi, ab üyeliği, eurovision gibi meseleleri vardı. şimdi herkesin tek derdi karın tokluğu. allah kimseyi işsizlikle sınamasın.

  bu millete de tez zamanda akıl fikir versin. amin.
  2 ... prikonch
 • türkiye de neden bilim gelişmiyor

  517.
  Herkes bilir okumasını. Şuan üniversitelerde kadro açılmıyor.

  4 yıl lisans, 2-3 yıl yüksek lisans, 4 yıl doktora yapman gerekiyor. bu kriz ortamında, fakir bir aileden gelen bir genç nasıl bilim yapabilir ki? Tüm eğitim hayatın tamamlandığında 30'lu yaşlarına basmış oluyorsun. askere gidip geleceksin, sonra kadro açılmasını bekleyeceksin. kadro ilanı verilecek ve başvuracaksın. tüm adaylar arasından başvurun onaylanacak ve kadrolu bir akademisyen olacaksın. sizin aklınız alıyor mu?

  polislik, subaylık, memurluk vs... mis gibi meslekler. bi kere başlayınca şakır şakır maaşını alıyorsun. Hayat boyu geçim derdin olmuyor. ama okuyanlar için hayat bu kadar kolay değil. yukarıda saydığım eğitim aşamalarının her beri masraf.

  devlet yüksek lisansa başlayan her öğrencisine asgari ücret verse, sigortasını başlatsa nasıl olur? Almanya'da böyle oluyor. O yüzden ülkede neden bilim gelişmiyor diye ağlamak yersiz. Çünkü burası türkiye.
  3 ... prikonch
 • yeni şeyler getiriyorum